Lyssna

Presentkort på Sorsele simhall

Julklappstips - Årskort på Sorsele simhall!

Årskorten är personliga och man kan välja startdatum när man vill att sitt kort börjar att gälla. Mer information får man när man köper kortet.

Kortet gäller under alla våra öppettider så det är bara att bada.

Pris:

Vuxen                  850 kr
Barn/ Ungdom      450 kr
Pensionär/CSN      650 kr

 

Vid frågor eller funderingar, var vänlig och kontakta simhallen på
telefon 0952-14238 eller maila till simhallen@sorsele.se

Hälsningar

Personalen på Simhallen

Senast uppdaterad den 7 december 2020

Kultur och fritid

Tf. Kultur- och fritidschef
Erika Hjukström
Telefon: 072-239 86 53
erika.hjukstrom@sorsele.se

Simhall och idrottshall
Telefon: 0952 - 142 38
simhallen@sorsele.se

Bibliotek
Telefon: 0952 - 142 30
bibliotek@sorsele.se

Kulturskolesamordnare
Erik Qvist
Telefon: 072-200 18 93
erik.qvist@sorsele.se

Frilufts- och fritidssamordnare
Emil Jonsson
Tel: 070 - 621 73 21
emil.jonsson@sorsele.se

Fiskesamordnare
Therese Lundin
Mobil: 070-348 71 28
therese.lundin@sorsele.se

Föreningsstöd
Anton Johansson
Tel: 0952-141 20
anton.johansson@sorsele.se